Zdraví

U každého zdravotního problému, potřebuje vidět výsledek. Zvláště, pokud se vám ho nedaří, dosáhnout opakovaně. Někdo, hledá nový způsob, jak vyřešit běžné zdravotní problémy. Protože, ten stávající, mu z nějakého důvodu, přestal vyhovovat. Ať je váš důvod jakýkoliv, pomůžu vám dosáhnout toho, co chcete.

Od každého se nejdříve potřebuji dozvědět, jaký problém ho trápí. Jak dlouho trvá a za jak dlouho, ho chce vyřešit. U každého v podstatě postupuji určitým způsobem, díky kterému bude odcházet s jistotou, za jak dlouho uvidíte výsledek. U jakéhokoliv problému, který dlouhodobě nemůžete vyřešit, přestáváte věřit. Že se ho někdy zbavíte, za jak dlouho se ho zbavíte a jestli to bude trvale a problém se nevrátí apod. Když jste si něčím jisti, tak nepochybujete, protože víte. A to je základ každého úspěchu, ať volíte jakýkoliv způsob řešení vašeho problému.

Povedu vás tak, abyste si uvědomili myšlenky, které se vám třeba honily hlavou, ale vy jste je ignorovali. Věci, které vás sice napadly, že je potřeba pro uzdravení udělat, ale považovali jste je za hloupost. Budete se divit, jak často si v takových věcech nevěříme i přesto, že vlastně řešení záme. Problém může být spojený s věkem a tak můžete potřebovat změnit v životě něco, co jste si sami, zatím nedokázali uvědomit. Možná budeme muset vyřešit nějakou životní situaci, se kterou si nevíte rady nebo se potřebujete trvale zbavit stresu, strachu apod. Na další sezení si jen zkontrolujeme, že je problém opravdu pryč a cítíte se tak, jak jste chtěli a očekávali. Pokud to tak nebude, je potřeba ještě něco vyřešit. Když jste si něčím jisti, tak se chováte jediným způsobem. Přestáváte na problém myslet a přestáváte se problémem zabývat. Pokud to tak není, je to špatně.

U problému, který netrvá dlouhou dobu, nepokoušíte se ho opakovaně zbavit, tak si stačí uvědomit, čím jste si jisti, že za problém může. Se správným vedením si člověk uvědomí i věci, o kterých vůbec netušíl, že v hlavě má. A potom už si jen uvědomíte řešení, jak se problému zbavit. A díky tomu nebudete mít problém chovat se tak, jak je potřeba, abyste se uzdravili. V obou případech vás samozřejmě povedu, abyste si potřebné informace uvědomili. Většinou se problém podaří vyřešit, během prvního sezení. Opravdu to není nic složitého. Člověk jen nesmí spěchat a dát čas tomu, aby si uvědomil, co je potřeba. Nic více nepotřebujete.

Když konečně pohnete s něčím, na čem vám záleží nebo, co vás trápí, začnete být zase v klidu a pohod. Rád každému dokážu, že existují způsoby, které vedou, k vyřešení jeho problémů.

Cena za sezení je 1 000,-Kč.