Zdraví

Určité zdravotními problémy, potřebujeme vyřešit, co možná nejrychleji. Zvláště, pokud se nám je nedaří vyřešit opakovaně, trápí nás delší dobu nebo se nečekaně zhoršily.

Všechny problémy mají jedno společné. Komplikují nám život a to ve větší nebo menší míře. Kdyby nám život nekomplikovaly, tak je nepotřebujeme řešit. A když už se v takové situaci nacházíme, chceme náš problém vyřešit, co nejrychleji nebo chceme vidět, co nejdříve změnu.

Někdy se potřebujeme vzdát svých představ, jak problém vyřešit, abychom ho vyřešili, co nejrychleji. To, co funguje u jednoho, nemusí fungovat u druhého. Naší snahou je dosáhnout stejného výsledku, stejným způsobem, jako ostatní. Ale, my nejsme, jako ostatní a když s něčím nemůžeme pohnout, tak je důvodem určitě něco jiného, než u dalšího člověka, se stejným problémem. Protože jsme v jiné životní situaci, jinak přemýšlíme o příčinách problému a proto je řešení problému, ryze ojedinělou záležitostí. Přestože, princip vyřešení problému je u každého stejný, cesta k jeho vyřešení je u každého jiná.

Pokud řešíte psychické problémy, tak ty jsou velmi často spojené s nějakou nevyřešenou životní situací. A tak často teprve s vyřešením příčiny, můžou pominout i vaše problémy. Povedu vás tak, abyste si vždy uvědomili skutečnou příčinu, o které jste přesvědčeni, že může za váš problém a díky tomu, spolu problém vyřešíme.

Když vyřešíte problémy, které vás trápí, když konečně pohnete s něčím, na čem vám záleží nebo, co vás trápí, začnete být zase v klidu a pohodě a budete mít větší radost ze života. Rád každému dokážu, že tímto způsobem, může každý dosáhnout výsledku, pro něj tím nejrychlejším způsobem.

Cena za sezení je 1 000,-Kč.