Budou vás milovat po celý život

Jak úspěšně navázat vztah nebo, jak ho úspěšně oživit. Jak v muži nebo ženě vyvolat ty správné city. Nebo, jak v partnerovi probudit zapomenuté city. Jak dosáhnout toho, aby vás někdo miloval.

Čím vás někdo okouzlí a přesvědčí, že je ten pravý? Co musí udělat proto, abyste se do něj zamilovali? Většinou reagujete na to, jak dotyčný vypadá. Jestli vzhledem odpovídá vaší představě. Člověk se pro vás stane fyzicky přitažlivý, ale i z jiných důvodů. A to, pokud se určitým způsobem chová. Způsobem, který vás upoutá, zaujme. Způsobem, který je pro vás nějak přitažlivý. Způsobem, který ve vás vzbudí zájem poznat ho lépe. Když se chová tak, že jste s ním šťastní. Způsobem, že se do něj zamilujete. Naučte se chovat tak, aby se do vás muž nebo žena zamilovali a byli s vámi šťastní.

Většinou se tak dokážeme chovat jen do určité míry a více prostě neumíme. Takže, dokud se nenaučíme, jak učinit toho druhého šťastným, nikdy neprožijeme skutečnou lásku. Nenavážeme vztah, ve kterém nás bude někdo trvale milovat. Od začátku každého vztahu pro vás musí být komunikace něco přirozeného a normálního. Musí být pro vás na prvním místě. Je to jedna z věcí, která je nezbytná pro každý vztah, který je naplněný láskou. Jestli chcete být v životě šťastní, musíte o sobě vědět, co nejvíce. O čem partner sní a po čem touží, co mu udělá radost, jaké má sny a plány, co potřebuje v sexu atd. Musíte si to pamatovat a nesmí vám dělat problémy se podle toho chovat. Jen tak se to může partner od vás naučit. Jen tak dosáhnete toho, co chcete. Aby vás partner také dokázal učinit šťastným. Jen tak vám v životě nebude chybět to, co chcete. Láska a pocit štěstí

Každý chce mít pocit, že ho má někdo rád. Každý potřebuje něhu a lásku. Takže, pokud se objeví někdo, kdo ve vás vzbudí ty pravé pocity, začne vám dávat najevo, jak jste skvělí a úžasní, jak se mu líbíte, začne vám dávat, co potřebujete, tak pookřejete, rozkvetete a takovým pocitům se lze jen stěží bránit. Zvláště, pokud naplní vaše představy a touhy v intimní oblasti. Přitom můžete žít ve vztahu, ve kterém jste relativně spokojeni. Jen m chybí právě tohle. Můžete zažívat pocity, jako na začátku vztahu nebo takové, jaké jste zatím nepoznali. Nedovolte, aby někdo jiný dal vašemu partnerovi nebo partnerce to, co jim můžete dát sami. Naučte se, jak dosáhnout toho, aby vás milovali.

Představte si, že se k vám partner chová tak, jak chcete. Budete mít pocit, že jste pro něj na prvním místě, že mu na vás záleží a jste pro něj důležití, budete mít pocit, že vás miluje a jste šťastní. Co k němu budete cítit? Jak se k němu budete chovat? Uděláte pro něj, co mu na očích uvidíte. Je to tak? Tak s tím začněte vy a získáte tím, co sami chcete. Protože pro vás udělá, co vám na očích uvidí. Bude vás totiž milovat. Budete šťastní oba. A to je přece to, co chcete. Potřebujete, aby se určité chování pro vás stalo přirozené a normální. Abyste už nikdy nemuseli přemýšlet nad tím, jak dosáhnout toho, aby vás partner miloval. A on se to od vás naučí a vrátí vám to, co mu dáváte vy. Když se nám v životě nedaří něčeho dosáhnout, znamená to, že něco neumíme tak, jak je potřeba, že se neumíme určitým způsobem chovat, i když si myslíme, že ano. Změním vaše myšlení a chování tak, že dokážete partnerovi přirozeně dát co potřebuje, aby vás miloval a dokážete od něj dostat to samé.