Mám radost ze své práce a jsem si jistý tím, co dělám.

Jmenuji se Oldřich Peterek a rád pracuji s dospělými i dětmi. Dávám přednost logice a tomu, co nosí člověk v hlavě. Protože, tam je vždy, klíč k řešení problému. K tomu, s čím nemůžeme pohnout, co nemůžeme zlepšit nebo změnit. Je až s podivem, co všechno si člověk dokáže uvědomit, když ho někdo, správně vede. A co se díky tomu může v životě člověka změnit. Kolik možností v životě máme, jen si to neuvědomujeme.

Tak, jako člověk, dokáže získat jistotu, v čemkoliv, musíme získat jistotu i v tom, jak řešit situace, které nám život přináší. Jak získat jistotu v dosažení toho, co chceme. A uvědomit si, že si mnohdy, život úplně zbytečně komplikujeme. Stačí si správně položit otázku a naleznete odpověď. Položíte si špatně otázku a odpověď na ní nenajdete nebo výsledek nebude odpovídat vašemu očekávání. Chcete něco, nad čím se pořádně nezamyslíte a věci ve vašem životě se najednou ubírají zcela jiným směrem, než jste chtěli a nechápete, proč to tak je. Pomůžu vám najít odpovědi na cokoliv, s čím ve svém životě nemůžete pohnout.

Pomůžu vám najít řešení, které bude odpovídat tomu, co chcete. A bude šité přesně vám, na míru. Každý z nás je originál a proto potřebujeme, originální řešení. Protože je to nejrychlejší cesta k tomu, co chceme.


 

.