O co jde

Neexistuje správný postup, jak něčeho v životě dosáhnout. Existují jen způsoby, které fungují u většího nebo menšího počtu lidí. V závislosti na zvycích myšlení. Podle toho, čemu věříte a o čem jste přesvědčeni.

Když něco v životě chcete, tak potřebujete mít představu o tom, čeho vlastně chcete dosáhnout. Protože, jinak se může stát, že výsledek nebude odpovídat tomu, co jste chtěli a budete zklamaní, protože neuvidíte potřebnou změnu. Mít představu, znamená uvědomit si, co si pod tím, co chci, představuji. Aby to fungovalo naprosto u každého, je potřeba dodržet určitý postup, který v sobě zahrnuje i dávku trpělivosti, při jejím vytváření. Ale díky tomu, můžete dosáhnout toho, co chcete, stejně, jako každého cíle, který si vytýčíte a kterého budete chtít v budoucnu dosáhnout. Výhoda spočívá v tom, že změny vidíte téměř okamžitě. Takže se vám nemůže stát, že byste měli pocit, že to nefunguje. Stačí se jen na problém správně podívat a dobře ho uchopit.

V určitých případech nezáleží na tom, jak, něčeho chcete dosáhnout. Někdo si na opuchlá víčka bude dávat pytlíky od čaje a někdo si je bude mazat krémem za deset tisíc. Jiný bude více spát, aby se cítil odpočatý, další bude trávit více času na zdravém vzduchu a někdo začne brát vitamíny a změní stravu. Všichni dosáhnou toho samého a každý jiným způsobem. Podle toho, čemu odpovídá jejich myšlení. Jaké si vytvořili zvyky. Někdo hledá vyzkoušenou radu a někdo vlastní způsob. U někoho rada zabere, u někoho ne. Protože neodpovídá zvykům jeho myšlení. Vytvořete si vlastní představy o životě a nekoukejte, co funguje u sousedů nebo známých. A to naprosto ve všem. A to další už nechte na mně. Proč si myslíte, že jsou někteří lidé tak úspěšní, protože měli vlastní představu o životě. Proč si myslíte, že jsou někteří lidé v životě šťastní? Protože měli vlastní představu o tom, kdy budou šťastní. A proč existují vztahy, které vydržely po celý život? Protože měli představu o tom, jak chtějí, aby jejich vztah fungoval. Když máte představu o tom, jak si chcete udržet své zdraví a chováte se podle toho, tak nemůžete mít problémy se zdravím. A že nevíte, jak svých představ dosáhnout? To už nechte na mě.

Když se snažíte a stejně nevidíte žádný výsledek. Když nemáte absolutně žádné ponětí o tom, co děláte špatně. Ať se jedná o vztahy, práci, zdraví, sebevědomí, prostě cokoliv, co potřebujete ve svém soukromém nebo profesním životě. Potřebujete přesně to, co vám nabízím. Nabízím vám výsledek, změnu, zlepšení, dosážení toho, co chcete, o co usilujete. 

Cena za jedno sezení je 1 000,-Kč. Ať se jedná o dítě nebo dospělého.