O co jde

Neexistuje správný postup, jak něčeho v životě dosáhnout. Existují jen způsoby, které fungují u většího nebo menšího počtu lidí. V závislosti na zvycích myšlení. Podle toho, čemu věříte a o čem jste přesvědčeni.

Když něco v životě chcete, tak potřebujete mít představu o tom, čeho vlastně chcete dosáhnout. Protože, jinak se může stát, že výsledek nebude odpovídat tomu, co jste chtěli a budete zklamaní, protože neuvidíte potřebnou změnu. Mít představu, znamená uvědomit si, co si pod tím, co chci, představuji. Aby to fungovalo naprosto u každého, je potřeba dodržet určitý postup, který v sobě zahrnuje i dávku trpělivosti, při jejím vytváření. Ale díky tomu, můžete dosáhnout toho, co chcete, stejně, jako každého cíle, který si vytýčíte a kterého budete chtít v budoucnu dosáhnout. Výhoda spočívá v tom, že změny vidíte téměř okamžitě. Takže se vám nemůže stát, že byste měli pocit, že to nefunguje. Stačí se jen na problém správně podívat a dobře ho uchopit.

V určitých případech nezáleží na tom, jak, něčeho chcete dosáhnout. Někdo si na opuchlá víčka bude dávat pytlíky od čaje a někdo si je bude mazat krémem za deset tisíc. Jiný bude více spát, aby se cítil odpočatý, další bude trávit více času na zdravém vzduchu a někdo začne brát vitamíny a změní stravu. Všichni dosáhnou toho samého a každý jiným způsobem. Podle toho, čemu odpovídá jejich myšlení. Jaké si vytvořili zvyky. Někdo hledá vyzkoušenou radu a někdo vlastní způsob. U někoho rada zabere, u někoho ne. Protože neodpovídá zvykům jeho myšlení. Vytvořete si vlastní představy o životě a nekoukejte, co funguje u sousedů nebo známých. A to naprosto ve všem. A to další už nechte na mně. Proč si myslíte, že jsou někteří lidé tak úspěšní, protože měli vlastní představu o životě. Proč si myslíte, že jsou někteří lidé v životě šťastní? Protože měli vlastní představu o tom, kdy budou šťastní. A proč existují vztahy, které vydržely po celý život? Protože měli představu o tom, jak chtějí, aby jejich vztah fungoval. Když máte představu o tom, jak si chcete udržet své zdraví a chováte se podle toho, tak nemůžete mít problémy se zdravím. A že nevíte, jak svých představ dosáhnout? To už nechte na mě.

Když se snažíte a stejně nevidíte žádný výsledek. Když nemáte absolutně žádné ponětí o tom, co děláte špatně. Jestli se jedná o vztahy, práci, zdraví, vzdělání, prostě cokoliv, co potřebujete ve svém soukromém nebo profesním životě. Potřebujete přesně to, co vám nabízím. Nabízím vám výsledek, změnu, zlepšení, dosážení toho, co chcete, o co usilujete. 

Často se stačí podívat na vzniklou situaci jen jiným pohledem, který nám znemožňují naše zvyky myšlení. Jak říkám, stačí, aby nám něco docvaklo a problém je vyřešený. Kdy si řeknnete, aha, proč mě to samotnému nedošlo? Protože, zvyk je prostě zvyk. Spoustu věcí ve svém životě můžeme vyřešit jen tím, že si něco uvědomíme.

Cena za jedno sezení je 1 000,-Kč. Ať se jedná o dítě nebo dospělého.