O co jde

Neexistuje správný postup, jak něčeho v životě dosáhnout. Existují jen způsoby, které fungují u většího nebo menšího počtu lidí. V závislosti na zvycích myšlení. Takže, i v tomto případě, u vás funguje jen to, co odpovídá vašim zvykům. Ale existuje způsob, který funguje naprosto u každého.

Když něco v životě chcete, tak potřebujete mít představu o tom, čeho vlastně chcete dosáhnout. Protože, jinak se může stát, že výsledek nebude odpovídat tomu, co jste chtěli a budete zklamaní. Mít představu, znamená uvědomit si, co chci, jak toho dosáhnu a za jak dlouho, toho chci dosáhnout. Aby to fungovalo naprosto u každého, je potřeba dodržet určitý postup, který v sobě zahrnuje i určitou dávku trpělivosti, při tvoření představ. Ale díky tomu, můžete dosáhnout toho, co chcete, stejně, jako každého cíle, který jste si vytýčili nebo, kterého budete chtít v budoucnu dosáhnout. Výhoda spočívá v tom, že výsledek vidíte téměř okamžitě. Takže se vám nemůže stát, že byste měli pocit, že to nefunguje. A nepotřebujete k tomu sebevědomí, pevnou vůli, ani nic jiného. Jen se na problém správně podívat a dobře ho uchopit.

V určitých případech nezáleží na tom, jak, něčeho chcete dosáhnout. Někdo si na opuchlá víčka bude dávat pytlíky od čaje a někdo si je bude mazat krémem za deset tisíc. Jiný bude více spát, aby se cítil odpočatý, další bude trávit více času na zdravém vzduchu a někdo začne brát vitamíny a změní stravu. Všichni dosáhnou toho samého a každý jiným způsobem. Podle toho, čemu odpovídá jejich myšlení. Jaké si vytvořili zvyky. Někdo hledá vyzkoušenou radu a někdo vlastní způsob. U někoho rada zabere, u někoho ne. Protože neodpovídá zvykům jeho myšlení. ZVolte si způsob, jaký sami chcete, aby u vás fungoval. A to naprosto ve všem. A to další už nechte na mně.

Když se snažíte a stejně nevidíte žádný výsledek. Když nemáte absolutně žádné ponětí o tom, co děláte špatně. Když prostě nedokážete změnit své myšlení, i když chcete. Když nedokážete změnit své chování, i když chcete. Jestli se jedná o vztahy, práci, zdraví, vzdělání, prostě cokoliv, co potřebujete ve svém soukromém nebo profesním životě. Potřebujete přesně to, co vám nabízím. Nabízím vám výsledek, změnu, zlepšení, dosážení toho, co chcete o co usilujete. 

Co tady popisují, je řešení situací, kdy máte pocit, že opravdu ve vašem životě něco nefunguje a nevíte proč. Ale, pokud se v takové situaci nenacházíte, tak se často stačí podívat na vzniklou situaci jen jiným pohledem, který nám znemožňují naše zvyky myšlení. Jak říkám, stačí, aby nám něco docvaklo a problém je vyřešený. Kdy si řeknnete, aha, proč mě to samotnému nedošlo? Protože zvyk je prostě zvyk. Spoustu věcí ve svém životě můžeme vyřešit jen tím, že si něco uvědomíme.

Někdy je problém skutečně jen v tom, že si nedokážeme uvědomit, čeho to vlastně chceme dosáhnout. Když se chcete naučit cizí jazyk. Tak to znamená, že chcete mluvit, jako rodilí mluvčí? Nebo se chcete jen domluvit na dovolené? Chcete jen mluvit a nemusíte umět psát a číst? A je to pro vás důležité? Nebo je vám vlastně jedno, jestli a kdy se to naučíte. Takže je důležité si taky uvědomit, za jak dlouho toho chcete dosáhnout. Někdy si myslíme, že víme, co chceme a potom se divíme, proč zrovna nám něco nejde. Těch věcí je samozřejmě více, které je potřeba si uvědomit. Ale s tím vám pomůžu, pokud mě navštívíte. Se mnou dosáhnete toho, co chcete mnohem rychleji.