Intimní vztah

Pocit, že vás partner miluje, že vás má rád a vy jeho je tím nejkrásnějším pocitem, který může člověk v životě prožívat. Intimní život je neodělitelnou součástí každého šťastného vztahu. A nespokojenost v sexu je nejčastější příčinou, proč můžete mít pocit, že vás partner nemá rád, že mu na vás nezáleží. Dokud nebudete mít v životě sex podle svých představ, nebudete šťastní a spokojeni.

Ve vztahu se nedokážete chovat sebevědomě, protože se nedokážete zbavit strachu, nejistoty, pochybností a nepříjemných pocitů. To je samozřejmě špatně, protože přesně tyto pocity z vás partner vnímá a proto se nechová tak, jak chcete. A vy to nedokážete změnit. Příčin, proč se chování jednoho nebo obou partnerů v této oblasti změní je mnoho. Proto nemá smysl hledat příčinu, ale řešení. Od člověka, pro kterého jsou v životě určité věci důležité, nikdy neuslyšíte, že se mu nechce, že to nechá na později, až bude více odpočatý, až bude více času. Pokud se takhle člověk chová v sexu, nikdy ho neodmítne, i když je na partnera naštvaný nebo nemá náladu atd. Změním vaše chování tak, že pro vás bude sex v životě důležitý. Díky tomu získáte sebevědomí proto, abyste u partnera dosáhli toho, co chcete, potřebujete. Aby i pro něj byl sey v životě důležitý a už ho neodmítal, už se mu nevyhýbal.

Sex člověka někdy nebaví, nemá z něj radost, musí se do něj nutit, protože není podle jeho představ. Takový, jaký skutečně chce. Někdy jsou to banální požadavky, věci, které by jiný vůbec neřešil a okamžitě je partnerovi řekl. Ale strach může být silnější. Stejně, jako vy na tom může být i váš partner. Když je pro vás sex v životě důležitý, jste o tom přesvědčeni. Proto se chováte sebejistě a partner vám věří. Dokážete být otevření, nemáte problém o sexu mluvit. Beze strachu a obav. Změním vaše chování tak, aby pro vás byl sex důležitý a vy jste o něm dokázali s partnerem otevřeně mluvit stejně, jako on s vámi. Pro každý úspěšný vztah je tohle chování naprosto nezbytné. Ať už partnera máte nebo ho zrovna hledáte.

Proč pro vás musí být sex v životě důležitý?

.- protože šťastný a spokojený partner neopouští svou partnerku a obráceně

- vždy budete mít pocit, že vás má partner rád, že mu na vás záleží

- šťasný a spokojený partner nehledá sex jinde, než doma

- protože, když se z vašeho chování stane zvyk, budete se tak chovat po celý život

- partner nebude mít nikdy pocit, že jste se povahově změnili

- i když přijde partnerská krize, sex vás pořád bude spojovat

- život a věci v něm si vždy zorganizujete tak, abyste si na sex našli čas

- ať se ve vašem životě změní cokoliv, sex pro vás bude vždy důležitý

- věk na vaše chování nebude mít žádný vliv

Když pro vás bude sex v životě důležitý, tak víte, co v životě chcete a proč. Stejný pocit bude mít i partner. Nikdy nebude mít pocit, že nevíte, co chcete. Což je mimochodem u mužů hodně důležitý pocit. A to vám umožní, abyste byli s partnerem šťastní a spokojení.

Proč je sex přirozený a normální?

- protože vám přináší uspokojení

- protože ho potřebujete k životu

- protože z něj máte radost

- protože je kořením života

- protože zlepšuje psychickou i fyzickou pohodu

- protože si sexem dobíjíte baterky

- protože jste po něm šťastní a spokojeni


Proč by pro vás mělo být přirozené chtít se s partnerem milovat?


- protože je normální chtít se milovat s partnerem a ne sousedem

- protože sex byl jeden z důvodů, proč jste spolu začali žít nebo založili rodinu

- protože chcete, aby vás uspokojil partner, ne abyste se uspokojovali sami

- protože sex by měl být přirozený a normální v každém vztahu

- protože společné milování upevňuje vztah