Získejte sebevědomí tím, že se budete cítit přitažliví a atraktivní

Pocit, že jste přitažliví a atraktivní vám dodá sebevědomí. Nepochybujete, že jste přitažliví pro partnera, opačné nebo stejné pohlaví. Podle sexuální orientace. Jste spokojeni sami se sebou. Jste si jisti, že si vždy najdete partnera, když budete chtít. Protože jste přitažliví a atraktivní. Sebevědomí vám dodává jistotu, že si můžete partnera vybírat.

Nemáte strach ze samoty a strach z toho, kolik vám je let. Máte sebevědomí, odejít ze vztahu, ve kterém nejste spokojeni, protože víte, že si vytvoříte nový vztah, až budete chtít. Pocit, že jste přitažliví a atraktivní vám dává sebevědomí, že si nenecháte líbit, když se k vám někdo nechová, jak chcete.

Jsou lidé, kteří vědí, že k tomu, aby si připadali přitažliví a atraktivní, potřebují zhubnout. Vědí jak, a nemají s tím problém. Ostatně to, že přibereme pár kilo je nejčastějším důvodem, proč přijdeme o sebevědomí. Někteří lidé, ale výsledek své snahy nevidí, i když dělají všechno možné proto, aby zhubli. A jiní se k tomu prostě nedokážou přinutit, i když jim na tom strašně záleží. Nebo vynaloží určitou námahu a když nevidí rychlý výsledek, tak to vzdají.

Někteří lidé, i když zhubnou, tak stále nemají pocit, že jsou atraktivní nebo přitažliví. A nedokážou si uvědomit, co je potřeba, proto ještě udělat. Nebo vědí, co je potřeba proto udělat, ale něco jim brání. Třeba pocit, že si to nemůžou dovolit. Zasloužím si vůbec vypadat přitažlivě a atraktivně a co když mi to naopak nějak zkomplikuje život, vždyť je spousta atraktivních a přitažlivých a šťastní nejsou, k čemu to tedy potřebuji, nakonec jsou důležitější věci, teď ne, až na to budu mít čas, přitažliví a atraktivní lidé to mají v životě složitější atd. Prostě máme spoustu výmluv, které nám brání dosáhnout toho, co chceme. Nemůžu si dovolit oblečení, které by mi slušelo. Na holiče nemám čas. Je to zbytečné, protože to partner stejně neocení. Raději ty peníze utratím za něco, co má smysl. Když nemáte potřebu se cítit přitažlivě kvůli partnerovi, tak to udělejte kvůli sobě. I pochvala lidí z vašeho okolí za to stojí.

Jsou lidé, kteří v případě hrozící životní krize, dokážou udělat cokoliv, jen aby měl partner pocit, že jsou pro něj přitažliví a atraktivní. Protože doufají, že si ho tím udrží. Ale, když uběhne nějaká doba, tak zase sklouznou k zažitým zvykům chování a ani si to neuvědomí. Přestanou se zase o sebe starat, což ale neunikne zraku partnera. Tento problém má mnoho lidí. Vybičují se k něčemu jen ve chvíli, kdy jim teče do bot, kdy dostanou strach, že zůstanou sami. Když začnou o sobě pochybovat, kvůli věku nebo, když začnou žárlit apod.

Někdy nám určité předsudky, výchova nebo zvyky myšlení, brání udělat věci, které potřebujeme k tomu, abychom se cítili přitažlivě a atraktivně. Z určitých věcí máme strach nebo určité věci odsuzujeme a přitom jsou přesně tím, co k své spokojenosti potřebujeme. Může se jednat o určité zkrášlovací procedury, až po jisté chirurgické zákroky. Nebo nás určité řešení prostě nenapadne. Některé možnosti odmítáme, jako hloupost ve chvíli, kdy si je uvědomíme. Chybí nám rozhodnost, nevěříme si a tak často řešení, které je správné vyhodnotíme, jako nesmysl.

Povedu vás tak, abyste si uvědomili, kdy se skutečně budete cítit přitažliví a atraktivní. Uvědomíte si, proč se tak chcete cítit. Co od toho očekáváte. Mohli byste totiž udělat klasickou chybu, kdy dosáhnete toho, co si myslíte, že potřebujete, ale to nemusí vyřešit váš problém, proč toho chcete dosáhnout. Proto si musíte uvědomit, proč se vlastně chcete cítit přitažliví. Za jak dlouho toho chcete dosáhnout a co potřebujete k tomu, abyste se cítili více přitažliví nebo atraktivní, co nejdříve. Protože rozhodující je vidět, co nejdříve nějaký výsledek. Mít co nejdříve ze sebe lepší pocit. Uvědomíte si, co vše musíte udělat proto, abyste tohoto pocitu dosáhli a byli si tím na sto procent jisti. 

Změním vaše myšlení a chování. Uvědomíte si, že to za to stojí a získáte jistotu, že to dokážete. Vytvořím vám zvyky myšlení, díky kterým budete mít pocit pevné vůle a další vlastnosti, o kterých jste přesvědčeni, že potřebujete. Získáte jistotu, kterou jste před tím neměli. Začnete si věřit. V určitých případech potřebujete překonat lenost, stravovací návyky nebo zažité životní návyky, které si mnohdy ani neuvědomujete. Ale jsou v rozporu s tím, čeho chcete dosáhnout. Získáte sebevědomí, díky kterému se dokážete chovat a myslet tak, jak jste zatím neuměli a jak jste vždy umět chtěli.